Witamy Państwa w Naszym Centrum Flebologii. W miejscu, które w sposób szczególny napawa nas dumą. Gdzie ojciec i syn z ogromnym oddaniem i zapałem wprowadzają najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia szeroko pojętej niewydolności żylaków kończyn dolnych.

Dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu doktora Pawła Juzy w diagnostyce i leczeniu chorób naczyń udało się stworzyć miejsce, w którym od 15 lat pomagamy pacjentom dotkniętym powszechnym problemem jakim są żylaki kończyn dolnych.

W naszym centrum wykorzystujemy wszystkie dostępne obecnie metody leczenia takie jak lasero- i radioterapia wewnątrznaczyniowa (EVLT i EVRF), zamykanie żylaków klejami wewnątrzżylnymi (systemy Vena Seal i Vari Close), mikroskleroterapia żylaków siatkowatych i leczenie metodą TCRF (transcutaneous radiofrequency) pajączków żylnych.  Metody te obok tradycyjnie już stosowanych zabiegów jak skleroterapia pianowa i miniflebectomia stanowią doskonałe rozwinięcie małoinwazyjnych metod leczenia co skutkuje ustąpieniem dolegliwości związanych z obecnością żylaków oraz bardzo dobrym efektem estetycznym.

Wszystkie wymienione zabiegi wykonujemy w Naszym Centrum nie wymagają hospitalizacji oraz znieczulenia ogólnego lub nadoponowego.

Każdy proces leczenia żylaków poprzedzony jest konsultacją flebologiczną, na którą składa się wywiad lekarski, badanie fizykalne oraz USG doppler żył. Na podstawie tych trzech składowych przedstawiamy Państwu możliwe sposoby leczenia.