Lek. Mateusz Nowak

w trakcie specjalizacji z Urologii
  • Poradnia urologiczna

Mateusz Nowak lekarz w trakcie specjalizacji z urologii.

Urologią zajmuje się od 2016r. Obecnie pracuje w Oddziale Urologii Szpitala Św. Łukasza w Tarnowie. W latach 2017-2018 specjalizację odbywał w Klinice Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, program studiów realizował również w Stanach Zjednoczonych na Uniwersytecie Kalifornijskim w Irvine oraz w Niemczech na Uniwersytecie w Bonn i Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie.

Autor kilku artykułów naukowych z zakresu urologii i chirurgii. Regularnie publikuje doniesienia w czasopismach branżowych (Przegląd Urologiczny). Członek Sekcji Adeptów Polskiego Towarzystwa Urologicznego.  Posiada certyfikaty USG z zakresu ultrasonografii układu moczo-płciowego (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii 2018, 2019)

Lek. Mateusz Nowak zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego u kobiet i mężczyzn, ze szczególnym uwzględnieniem kamicy moczowej i chorób nowotworowych. Samodzielnie wykonał ponad 300 zabiegów operacyjnych, większość metodami mało-inwazyjnymi.

Podczas konsultacji urologicznej wykonuje badanie USG nerek i pęcherza moczowego, u mężczyzn dodatkowo USG gruczołu krokowego i jąder.

 

Cennik

Konsultacja + USG 150 PLN

Godziny przyjęć

Wtorek 16:00 – 18:00