Lek. Piotr Juza

Specjalista chorób wewnętrznych, flebolog
  • Poradnia Internistyczna
  • Poradnia Chorób Naczyń
  • Flebologia

Lek. Piotr Juza jest specjalistą w dziedzinie Chorób Wewnętrznych oraz Flebologiem. Jest ceniony przez za profesjonalizm, zaangażowanie, empatię, a przede wszystkim za bezpośredni kontakt z pacjentem. Każdy pacjent może mieć pewność, że jego problem nie zostanie zbagatelizowany i doktor Piotr zrobi wszytko, aby postawić właściwą diagnozę i zastosować najlepszą terapię.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego im. E. Szczeklika w Tarnowie, a następnie w Oddziale Klinicznym Kardiologii i Angiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nieocenione doświadczenie zawodowe zyskał również dyżurując w Izbie Przyjęć i Opiece Całodobowej. Obecnie prowadzi prywatną praktykę lekarską skoncentrowaną na leczeniu niewydolności żylnej oraz diagnostyce ultrasonograficznej. Świadczy również usługi jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) i jest Prezesem Centrum Medycznego Holimed.

Jego pasją zawodową jest ultrasonografia oraz choroby naczyń, którymi zajmuje się od roku 2012.  W leczeniu niewydolności żylnej zajmuje się zarówno drobnymi pajączkami żylnymi jak i masywnymi żylakami prowadzącymi do owrzodzeń podudzi. Z ogromnym entuzjazmem wprowadza nowe metody diagnostyki oraz innowacje w leczeniu zabiegowym.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Flebologicznego i Angiologicznego. Swoją wiedzę poszerza w sposób ciągły uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach.

 

Cennik

Konsultacja Flebologiczna + USG 200 PLN
Konsultacja Internistyczna 150 PLN
USG jamy brzusznej + konsultacja 170 PLN
USG naczyń + konsultacja 200 PLN
USG tarczycy + konsultacja 170 PLN
USG płuc + konsultacja 170 PLN
USG węzłów chłonnych + konsultacja 170 PLN

Zabiegi

Punkcje stawowe 150 PLN
Leczenie torbieli Backera aethoksysklerolem 400 PLN

Godziny przyjęć

Poniedziałek 11:00 – 18:00
Środa 08:00 – 16:00
Czwartek 08:00 – 17:00
Piątek 12:00 – 18:00